Nad bezpiecznym przebiegiem toku zabaw czuwa przeszkolony i wykwalifikowany personel.

 

teamNASI INSTRUKTORZY

Instruktorzy naszych parków linowych przeszli szkolenie przeprowadzone przez instruktorów Polskiego Związku Alpinizmu, co pozwala zachować standardy bezpieczeństwa na światowym poziomie. Kadra szkoląca to instruktor alpinizmu jaskiniowego z ramienia AWF Kraków oraz instruktor taternictwa jaskiniowego z ramienia Polskiego Związku Alpinizmu. Potwierdzeniem odbycia i zdania kursu są wydane certyfikaty ukończenia szkolenia.

Zastosowanie uprzęży bezpieczeństwa (kask, pas wspinaczkowy, pas bezpieczeństwa) jest dla uczestników obowiązkowe, a opłata za udostępnienie zawarta jest w cenie. Zapewniając dobrą zabawę, nie zapominamy o środkach bezpieczeństwa!Używamy bardzo wysokiej jakości uprzęży i osprzętu firmy PETZL. Obecnie sprzęt PETZL jest powszechnie używany przez profesjonalistów do wszelkiego rodzaju prac na wysokości, np. instalacji, montażu i demontażu rusztowań itp. Sprzęt PETZL spełnia wszelkie wymogi międzynarodowego systemu zapewnienia jakości na każdym etapie: konstrukcji, udoskonalania, produkcji, dystrybucji, kontroli i serwisu po sprzedaży. Wyroby, od których zależy bezpieczeństwo użytkownika mają obowiązujący w krajach Unii Europejskiej atest CE.

Wszystkie liny zainstalowane na obiekcie posiadają atest. Parki linowe „TarzanPark" zostały zaprojektowane i zbudowane według standardu dla profesjonalnych stacjonarnych parków linowych. Nasze parki posiadają certyfikaty bezpieczeństwa PZA - Polskiego Związku Alpinizmu i FIAA - Międzynarodowej Federacji Towarzystw Alpinistycznych. Bawiąc się w naszych parkach użytkownicy korzystają z naszej polisy O.C.

 

Parki linowe „TarzanPark" dają pełne bezpieczeństwo odwiedzającym je uczestnikom!